Przejdź do treści

Jakub Tomalak

Jakub Tomalak jest wszechstronnym muzykiem, będącym kompozytorem, producentem muzycznym, dyrygentem, aranżerem, wokalistą oraz animatorem kultury. Jego działalność artystyczna obejmuje szeroki zakres styli muzycznych, w tym muzykę klasyczną i rozrywkową. Jest liderem i założycielem zespołu praise&worship Abba Pater Music oraz kieruje sekcją dziecięcą tego zespołu, Abba Pater Kids. Jako kompozytor tworzy piosenki, a także realizuje produkcje chóralne i wokalno-instrumentalne.

Jako dyrygent prowadził koncerty symfoniczne z udziałem orkiestr zawodowych i amatorskich na terenie całego kraju. Współpracował z wybitnymi artystami polskiej estrady, takimi jak Mieczysław Szcześniak czy Marcin Pospieszalski. Jest również kierownikiem muzycznym cyklicznych wydarzeń artystycznych, takich jak Festiwal „Abba Pater”, „Spotkanie z Ojcem” oraz koncerty patriotyczne „Pieśni o Polsce”.

Tomalak jest również aktywnym instruktorem warsztatów szkoleniowych dla chórów i zespołów wokalno-instrumentalnych, zarówno na terenie Polski, jak i za granicą, między innymi w Niemczech i Wielkiej Brytanii. Jest absolwentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Podyplomowego Studium Chórmistrzowskiego Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy. Za swoje osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej i upowszechniania kultury został dwukrotnie nagrodzony przez Prezydenta Miasta Kalisza.

Kim jest Ta – tekst i chwyty

–>Pobierz wersję do druku w PDF<– Hm        G        D                      AKim jest ta co wyłania się z PustyniHm        G        D              AOtoczona wonią mirry i kadzidłaEm                     Hm               D       AW całej pełni chwały wchodzi córa Królewska Em                   Hm               D       A              HmW całej pełni chwały wchodzi córa Królewska… Dowiedz się więcej »Kim jest Ta – tekst i chwyty