Przejdź do treści

Boże granie

„Boże Granie” to projekt muzyczny prowadzony przez Fundację Uwierz Miłości, który narodził się z kontemplacji Słowa Bożego i modlitwy. Projekt ten dojrzewał w sercach jego twórców przez wiele lat, zrodzony z pragnienia podzielenia się głęboką miłością Bożą poprzez słowa i dźwięki. W tej przestrzeni pełnej zachwytu nad głębią Bożej miłości, powstawały utwory muzyczne, które były dzielone z najbliższymi.

Aby zrealizować ten projekt, Fundacja Uwierz Miłości zaprosiła Jakuba Tomalaka, który zgodził się zostać producentem muzycznym, oraz znanych artystów chrześcijańskiej sceny muzycznej, takich jak Beata Bednarz, Agnieszka Musiał, Tomek Kamiński, Gabi Gąsior czy Michał Gasz. Efektem tej współpracy jest płyta zatytułowana „Opowieść o miłości”, zawierająca 12 utworów.

Według autorek tekstów i muzyki, Aleksandry Lucińskiej i Lilianny Mordzak, celem tego albumu jest podzielenie się z odbiorcami radością, jaką człowiek doświadcza, odkrywając, że jest kochany przez Boga. Projekt ten jest kontynuacją duchowego poszukiwania i pragnieniem wyrażenia głębokich emocji poprzez muzykę, która ma na celu dotarcie do serc słuchaczy i przekazanie im przesłania miłości i nadziei.

Kim jest Ta – tekst i chwyty

–>Pobierz wersję do druku w PDF<– Hm        G        D                      AKim jest ta co wyłania się z PustyniHm        G        D              AOtoczona wonią mirry i kadzidłaEm                     Hm               D       AW całej pełni chwały wchodzi córa Królewska Em                   Hm               D       A              HmW całej pełni chwały wchodzi córa Królewska… Dowiedz się więcej »Kim jest Ta – tekst i chwyty