Przejdź do treści

Sofia Carson

Sofia Carson to utalentowana amerykańska artystka o wielu zdolnościach. Urodziła się 10 kwietnia 1993 roku w Fort Lauderdale, a jej pełne nazwisko to Sofía Daccarett Char. Pochodzi z rodziny o korzeniach kolumbijskich. W życiu zawodowym używa nazwiska Carson, które pochodzi od jej babci od strony matki, Lauraine Carson.

Ukończyła Carrollton School of the Sacred Heart w Miami, a następnie studiowała komunikację i język francuski na Uniwersytecie UCLA. Już w 2012 roku podpisała kontrakt z BMI jako piosenkarka i autorka tekstów.

Sofia Carson zyskała rozpoznawalność głównie dzięki swoim rolom w produkcjach Disneya. Zagrała m.in. Chelsea w serialu „Austin & Ally”, Soleil w „Faking It”, oraz Evie, córkę złej królowej z „Następców”, gdzie wystąpiła we wszystkich trzech częściach filmu.

Poza aktorstwem, Sofia rozwija również karierę muzyczną. W 2015 roku rozpoczęła pracę nad swoim debiutanckim albumem, a jej pierwszy singiel „Love Is the Name” został wydany w kwietniu 2016 roku.

Dodatkowo, Sofia Carson pojawiła się w różnych programach telewizyjnych, takich jak Parada NBC w 2015 roku czy jako prezenterka w The Wonderful World of Disney: Disneyland 60. Jej wszechstronność artystyczna i zdolności sprawiają, że jest jedną z ciekawszych postaci w świecie rozrywki.

Come Back Home – Sofia Carson

–>Pobierz wersję do druku w PDF<– GWe’re drowning in our eyesH7                                CDon’t know what we’ll findGI’m not sure, should we fly or fight this?H7                CWe’re terrified GPretending now that we don’t care                    H7                CBut tension cuts, cuts the air                       GWe’re more than scared                              H7I’m drowning… Dowiedz się więcej »Come Back Home – Sofia Carson