Przejdź do treści

Magda Anioł

Magda Anioł, polska wokalistka muzyki chrześcijańskiej i pedagog, urodziła się na Górnym Śląsku. Po ukończeniu nauki gry na gitarze klasycznej w Katowicach, kontynuowała studia z wychowania muzycznego w Cieszynie. Jej kariera muzyczna rozpoczęła się od muzyki country, a następnie założyła własny zespół.

Od 1995 roku współpracuje z gitarzystą Adamem Szewczykiem, co przyczyniło się do ewolucji jej stylu muzycznego. W 1999 roku zespół zagrał na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, a w 2002 roku Magda Anioł otrzymała nagrodę Tuba Dei jako Wokalistka Roku. Poza karierą estradową, jest żoną Szewczyka i matką czwórki dzieci. Dodatkowo prowadzi zajęcia z wychowania muzycznego w szkole podstawowej w Katowicach-Podlesiu.

Kiedyś Wino i Chleb – Magda Anioł

A          D              ERef: Kiedyś wino i chlebA        D             ETeraz Ciało i KrewFism          D                EMożesz wierzyć lub nieD                    Dm    A  ETo naprawdę dzieje się.    Fism        D                  E1. Ciągle czekasz na cudFism       D                  ENiespokojny twój duchFism   D                  EA ja… Dowiedz się więcej »Kiedyś Wino i Chleb – Magda Anioł