Przejdź do treści

Hillsong United

Hillsong United to chrześcijański zespół muzyczny związany z młodzieżowym duszpasterstwem australijskiego megakościoła Hillsong o charakterze zielonoświątkowym. Działalność duszpasterska w kościele skupia się na czterech grupach wiekowych: od uczniów klas 7-9, poprzez klasy 10-12, aż po osoby w wieku od 18 do 25 lat oraz od 25 do 35 lat.

Od 1998 roku Hillsong United regularnie wydaje albumy z piosenkami, które inspirują i dotykają serc. Poza koncertami w Sydney, zespół podróżuje po całym świecie, organizując konferencje duszpasterskie i dzieląc się swoją muzyką. Liderem grupy od 2002 roku jest Joel Houston, syn założycieli Hillsong.

Oceany – Hillsong (Oceans)

Am                    Em              CZnad oceanów do mnie wołasz                    G                      F     GGdzie każdy krok niepewny jestAm                             Em          CTy jesteś tam, gdzie niewiadoma               G                        FTam znajdę grunt dla wiary mej F         C                GI będę wzywać imię TweF          C                GI ponad fale patrzeć chcę                  FGdy burzą się                C            … Dowiedz się więcej »Oceany – Hillsong (Oceans)