Przejdź do treści

Daria Zawiałow

Daria Barbara Zawiałow to utalentowana polska artystka, piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka, która odnosi sukcesy zarówno na polskiej scenie muzycznej, jak i w mediach. Urodziła się 18 sierpnia 1992 roku w Koszalinie.

Jej kariera muzyczna rozpoczęła się już w dzieciństwie, kiedy to występowała w programie TVP1 „Od przedszkola do Opola”. Od tego czasu brała udział w wielu konkursach i festiwalach, rozwijając swoje umiejętności wokalne i muzyczne. Po ukończeniu gimnazjum przeniosła się do Warszawy, gdzie kontynuowała naukę w liceum muzycznym, równocześnie pracując jako wokalistka na weselach.

Daria zdobyła popularność dzięki udziałowi w różnych programach telewizyjnych, takich jak „Mam talent!” czy „X Factor”. Jednak prawdziwy przełom nastąpił w 2016 roku, kiedy wygrała konkurs „Pejzaż bez Ciebie” oraz „Byłaś serca biciem”, a jej utwory zdobyły ogromną popularność w Internecie.

W 2017 roku Daria wydała swój debiutancki album studyjny pt. „A kysz!”, który odniósł duży sukces i zadebiutował na 7. miejscu polskiej listy sprzedaży. Płytę promowała trasą koncertową oraz udziałem w różnych festiwalach muzycznych, takich jak Orange Warsaw Festival.

Kolejne lata przyniosły kolejne sukcesy dla Darii. Jej drugi album studyjny „Helsinki” również cieszył się dużą popularnością i zdobył status podwójnej platynowej płyty. W 2021 roku artystka wydała trzeci album pt. „Wojny i noce”, który spotkał się z uznaniem krytyków i zdobył liczne nagrody.

Daria Zawiałow nie tylko odnosi sukcesy jako artystka, ale także angażuje się w różne działania charytatywne i społeczne. Jej wszechstronność, talent i zaangażowanie sprawiają, że jest jedną z najbardziej znaczących postaci na polskiej scenie muzycznej.

I Ciebie też, bardzo – Męskie Granie

–>Pobierz wersję do druku w PDF<– COtwieram oczy, idęEmWidzę na jeden metrC                                         EmSkoszona trawa, nudny dzieńC                                       EmChyba po drodze minę stary znajomy brzegC                                          EmZa chwilę mamy spotkać się FPodaj rękę szybko, podaj                                                      CNie dam rady w kilku słowach, wieszFSzkoda czasu, noc niemłoda                                                   Am    GMusisz wiedzieć,… Dowiedz się więcej »I Ciebie też, bardzo – Męskie Granie